За нас

КВАНZО ЈИНГРУН МАШИНЕР СО, ООД

Нека помалите и средни претпријатија од областа на глобалното правење чевли се помоќни

Quanzhou Yingrun Machinery Co., Ltd е лоцирана во познатите чевли што прават Сити-injинџианг. Имаме сопствена фабрика за машини за обликување на чевли и пластична мувла за обувки, со седиште во јужниот дел на Кина. По повеќе од 16 години напори, развивме огромни деловни мрежи со машини, мувла и различни видови чевли и материјали за чевли низ Кина. Ние исто така го поддржуваме развојот на дизајнот на чевли за клиенти. Нашата машинска линија вклучува: Пластични машини за обликување на обувки, ПВЦ машина за обликување со воздух, ТПР, ТР, гума, филон, ЕВА, машина за правење стапала единствена, ДИП, машина за џогер чевли, машина за истурање ЕВА, машина за горниот вбризгување на ПВЦ, обликување на ПВЦ дождовни чевли Машина и така натаму. Линијата за мувла вклучува: ЕВА папучар & ѓон, калап за чевли со ПВЦ во воздух, мувла за чевли од желе, ТПР, ПВЦ, ЕВА, гума, ТР, калап за ѓон, калап за дождовница ... Линијата за материјали за чевли вклучува: Секаков вид ПВЦ, СТП Кожа, мрежа, платно, ткаенина, облога на Новен, ткаенина, табла за влошки, влошка, дел од цвет за деколација на чевли, ЕВА, ПВЦ, ТПР, компунд, суровина за СТП и други. Од нашата веб-страница, можете да откриете дека нашите стилови ги исполнуваат најновите меѓународни поп трендови. Ние сме во можност да ви понудиме разни производи по најконкурентни цени, современ дизајн, добар квалитет и навремена испорака. Уживаме во голем производствен капацитет. Ние прифаќаме нарачки и на големи и на мали количини. Ние соработуваме со најдобрите фабрики во индустријата лоцирани во injинџијанг и Куанжу во провинцијата Фуџијан, Шанту и Донггуан и Хуидонг во провинцијата Гуангдонг и Венжу и Таижу во провинцијата hejеџијанг, Ежуу во Хуб,. Ефикасен тим за КК гарантира дека целиот процес на производство е строго усогласен со меѓународните стандарди. Можеме да ги исполниме барањата на клиентите во однос на квалитетот и времето на испорака. Уживајќи во добра репутација за висок квалитет, точна испорака и конкурентна цена, нашите производи се популарни на светските пазари, како што се Јужна Америка, Европа, Африка, Средниот исток и југоисточна Азија. Со нетрпение очекуваме да воспоставиме долгорочна соработка со вас во блиска иднина. Ве молиме слободно контактирајте не за повеќе информации.

Нашата историја

Од 2005 до 2011 година, тој работел како трговец со надворешна трговија на Jinjiang Zhongtian mold Co., Ltd., со просечна годишна изведба на деловно работење од 15 милиони. Во 2012 година, Zhongtian mold Co., Ltd. склучи договор со индискиот пазар на Zhongtian mold Co , ДОО во исто време, тој започна независен бизнис во областа на чевли.
Од 2013 до 2020 година, постепено ќе ги зголемуваме видовите на маркетинг ставки и ќе создадеме едношалтерско-ориентирана услужна трговска платформа од продажба до продажба по продажба. Деловните субјекти се трговско дело со нула до една и машинерија од Јингрун, а каналот за стекнување на клиенти е комбинација на меѓународната станица Али и домашни и странски изложби, со просечен годишен обрт од 35 милиони, 7 домашни тимови, 5 странски трговски службеници , 2 набавувачи, 3 оператори, 1 оператор за финансии и 1 испорака; странски тимови: еден 10-годишен кооперативен канцелариски склад во Индија и еден 8-годишен кооперативен канцелариски склад во Менџијала.
Во 2020 година, ќе започнеме да ги прошируваме деловните субјекти во областа на обувките, од поранешната машинерија Јингрун (деловни субјекти: механичка мувла, хемиска индустрија) и нула до една (материјали за чевли: ѓон, горен дел, мастило, итн.) До барајте снабдувачи за соработка со еден производ - взаемна интеграција на ресурсите и добитно ко-создавање

Продажба на фабрики

Ние сме фабрички, работиме со извоз повеќе од 16 години Имаме повеќе од 16 години искуство во производство на разни видови чевли и сродни додатоци

Нашата услуга

Ние обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Од вас сте многу итни за да го добиете понудата, ве молиме да ни кажете во вашата пошта, за да можеме да одговориме на вашето прашање

Сопствена услуга

Ние прифаќаме OEM прирачник контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и примерок што побрзо

Технички напредувања

Ние инсистираме да напредуваме со времето, технолошките иновации, само-развој и истражување и развој на нови производи

Воспоставете долгорочна и стабилна соработка со 200 мали и средни претпријатија за чевли во светот во рок од 3 години

- Визија на компанијата

team (1)

team (7)

team (5)

team (6)

team (2)

team (8)

team (4)

team (3)

Сертификација

IMG_0992

IMG_0993

IMG_1109

oi (1)

oi (2)

oi (3)

c (1)

c (2)

c (3)

Прво клиенти, второ вработени, трети акционери; заради доверба, тоа е едноставно; единствената константа е промената; денешната најдобра изведба е минималните барања од утре; во овој момент, јас сум единствениот; живее среќен живот; работи напорно; и работиме напорно;

- Sense Of Worth