Кина, топла продажба, лесна анти-лизгачка ева сабо, вбризгување, градинарски чевли, калап

Краток опис:

1 - 9 парови 2.200,00 американски долари
10 - 49 парови 2.100,00 американски долари
50 - 99 парови 2.000,00 УСД
> = 100 парови 1.800,00 УСД
Способност за снабдување:
10000 пар / парови месечно Висококвалитетен калап за чевли за мувла ЕВА за производител на чевли
Пакување и испорака
Детали за пакување
Дрвена кутија за мувла за чевли за инјектирање ева
Пристаниште
Ксијамен. Кина
Пример за слика:
пакет-img
Водечко време :
Количина (парови) 1 - 1 2 - 10> 10
Est. Време (денови) 15 30 За да се преговара


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производот

 

 

https://minlurun-cn.en.alibaba.com/company_profile.html?spm=a2700.icbuShop.88.63.6926212alMRe8z

https://minlurun-cn.en.alibaba.com/feeds.html?spm=a2700.icbuShop.88.78.37756e736GWZX8

Спецификација

Број на ЕваМодел
Папучар Ева ѓон
Големина
Прилагодено
MOQ
1 комплет
Бои
Прилагодено
Материјал
Челичен калап за обувки
Бренд
ОЕМ и ОДМ се добредојдени
Пакување
Дрвена кутија

Испорака и плаќање

Примероци
Бесплатни примероци се достапни по извршената уплата
Време на испорака
Потврдено 25-35 дена по примероците и депозитот
Превозно пристаниште
Пристаниште Ксијамен
Патнички начин
Воздушна пратка или морска пратка LCL
Услови на плаќање
50% депозит, 50% плаќаат пред пратката
Начин на плаќање
T / T, L / C на повидок, готовина

Нашите предности

Тим за професионален развој за обувки и развој на единствен!
Вашиот сопствен дизајн и патент е прифатлив.
Процес: Патен-цртање-3D-атарот-ЦПУ-завршено-чешање-тестирање-завршна обработка
Тим за контрола на квалитет кој работи за суровина до завршна обработка на единствена.
Време на брзо развивање: Атарот 3-5 дена
Главни производи: TPU, EVA, PVC, PCU, PU, ​​гума, TPR, ETPU, PU, ​​MD влечки, чевли, ѓон, мувла

Сервис

Квалитетна гаранција!
Развој на услуги за развој на обувки за вас!
Снабдување со чевли последно, промашено, умира за дизајн!
Набавка на најнова технологија за инфомација!
Услуга за испорака од врата до врата!
Главни производи
ЕВА
ПВЦ
СТП
Калап за надворешни влошки
Мувла на влечки ЕВА
Мувла од ПВЦ влечки
Мувла за сандали СТП
Мувла од гумени ленти
Мувла на сандали ЕВА
Мувла од ПВЦ сандали
Калап за безбедност на чевли СТП
Калап за надворешна гума
Калап за чевли ЕВА
Калап за чевли ПВЦ DIP
Калап за чевли СТП
TPR калап
Калап за надворешни влошки ЕВА
Калап за надворешни влошки од ПВЦ
Калап за надворешни стапки СТП
TR калап за инјектирање
Мувла на EVA Midsole
Калап за дување на ПВЦ
Мувла на ССП
TPU единствена мувла
Калап за листови ЕВА
Мувла од ПВЦ лист
Ротарен калап за машина за СТП
ЕДПУ единствена мувла
Калап за втиснување на ЕВА
Калап за горни ленти од ПВЦ
МП Десма мувла
Мувла за влошки
Калап за влошки ЕВА
Калап од ПВЦ флип флоп
МП Гусбе мувла
Силициумска мувла
Калап за дождовница ЕВА
Мувла со кристални чевли
Италијански калап за машини за СТП
Мувла на влошки за гел
Мувла на стапчиња за јога ЕВА
Мувла на ПВЦ дождовни чизми
Калап за машина за банана СТП
Калап за медицински чевли

 

EVA Shoe MoldHc1256ab1d6ef4ec3acb7ec295efd8af6Y He5a0908fd2ae4785875e6887c9a490c0U H9fefe8e66b3f401782b9aa8cb82dffd8B https://minlurun-cn.en.alibaba.com/?spm=a2700.icbuShop.88.28.23d26e73wu92J4https://www.yingrunmould.com/


https://www.alibaba.com/product-detail/China-Hot-Sale-Lightweight-Anti-Slid_1600147731166.html?spm=a2747.manage.0.0.7cbd71d2HlV0Wf


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја