Rreth Nesh

CO Makineri QUANZHOU YINGRUN, LTD

Lejoni ndërmarrjet e vogla dhe të mesme në fushën e bërjes së këpucëve globale më të fuqishme

Quanzhou Yingrun Machinery Co, Ltd, ndodhet në këpucët e famshme që bëjnë City-Jinjiang. Ne kemi vet këpucë fabrikë derdhur Machine dhe myk plastike për këpucë, të bazuar në jug të Kinës. Pas mbi 16 vitesh përpjekjesh, ne kemi zhvilluar rrjete të gjera biznesi me makineri, myk dhe lloje të ndryshme këpucësh dhe materialesh këpucësh në të gjithë Kinën. Ne gjithashtu mbështesim zhvillimin e dizajnit të këpucëve për klientët. Linja jonë e makinës përfshin: Makineri plastike të derdhura për këpucë, Makineri PVC e hedhur në ajër, TPR, TR, Gome, Phylon, EVA, Makineri për Bërjen e PU, DIP, Makinë Jogger Shoes, Makinë derdhëse EVA, Makineri të Injeksionit të Sipërm të PVC, Derdhje të Rainboots PVC Makineri etj. Linja e mykut përfshin: Pantofla EVA & Mould Sole, myk këpucësh që fryn ajrin PVC, myk këpucësh pelte, TPR, PVC, EVA, gome, TR, myk thembra PU, myk shiu ... Linja e materialit të këpucëve përfshin: Të gjitha llojet e PVC, PU Lëkurë, Rrjetë, Kanavacë, Metrazhe, Rreshtim Nowen, Pëlhurë, Pllakë Shtrese, Shtresë e jashtme, Pjesa e Luleve të Zvogëlimit të Këpucëve, EVA, PVC, TPR, përbërës, lëndë e parë UP dhe të tjera. Nga faqja jonë e internetit, ju mund të gjeni se stilet tona plotësojnë trendet më të fundit ndërkombëtare të pop-it. Ne jemi në gjendje t'ju ofrojmë produkte të ndryshme me çmime më konkurruese, dizajne bashkëkohore, cilësi të mirë dhe shpërndarje të shpejtë. Ne gëzojmë kapacitet të madh prodhues. Ne pranojmë porosi të sasive të mëdha dhe të vogla. Ne jemi duke bashkëpunuar me fabrikat më të mira të industrisë së vendosur në Jinjiang dhe Quanzhou në Provinca Fujian, Shantou dhe Dongguan & Huidong në Provinca Guangdong dhe Wenzhou dhe Taizhou në Provinca Zhejiang, Ezhou në Hube ,. Një ekip efikas i QC siguron që i gjithë procesi i prodhimit të jetë në përputhje me standardet ndërkombëtare. Ne mund të plotësojmë kërkesat e klientëve për sa i përket cilësisë dhe kohës së dorëzimit. Duke shijuar një reputacion të mirë për cilësi të lartë, shpërndarje të përpiktë dhe çmim konkurrues, mallrat tona janë të njohura në tregjet botërore, të tilla si Amerika e Jugut, Evropa, Afrika, Lindja e Mesme dhe Azia Juglindore. Ne po shohim përpara për krijimin e bashkëpunimit afatgjatë me ju në të ardhmen e afërt. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion.

Historia jonë

Nga 2005 deri në 2011, ai punoi si një shitës i tregtisë së jashtme të mykut Jinjiang Zhongtian Co., Ltd., me një performancë mesatare vjetore biznesi prej 15 milion. Në 2012, Zhongtian myk Co, Ltd kontraktoi tregun indian të Zhongtian myk Co ., Ltd në të njëjtën kohë, ai filloi biznes të pavarur në fushën e këpucëve.
Nga viti 2013 deri në vitin 2020, ne gradualisht do të rrisim llojet e artikujve të marketingut dhe do të krijojmë një platformë tregtare të orientuar drejt shërbimit me një ndalesë nga shitjet në shitjet pas shitjes. Subjektet e biznesit janë ndërmarrja e vetme e makinerisë zero në një dhe Yingrun dhe kanali i blerjes së klientit është kombinimi i stacionit ndërkombëtar Ali dhe ekspozitave vendase dhe të huaja, me një qarkullim mesatar vjetor prej 35 milion, 7 ekipe vendase, 5 nëpunës të tregtisë së jashtme , 2 blerës, 3 operatorë, 1 financë dhe 1 operator transporti; ekipe të huaja: një depo zyre bashkëpunuese 10-vjeçare në Indi dhe një depo zyre bashkëpunuese 8-vjeçare në Mengjiala.
Në vitin 2020, ne do të fillojmë të zgjerojmë subjektet e biznesit në fushën e këpucëve, nga ish makineria Yingrun (subjekte biznesi: myk mekanik, industri kimike) dhe zero në një (materiale këpucësh: tabani, pjesa e sipërme, boja, etj.) Në shikoni për furnizuesit e vetëm të bashkëpunimit të produkteve - integrimi i ndërsjellë i burimeve dhe krijimi i bashkëpunimit fitimprurës.

Shitjet e fabrikave

Ne jemi fabrikë, ne bëjmë biznes eksporti për mbi 16 vjet Ne kemi më shumë se 16 vjet përvojë prodhimi të llojeve të ndryshme të këpucëve dhe aksesorëve që lidhen me to

Shërbimi ynë

Ne zakonisht ju citojmë brenda 24 orëve pasi të marrim kërkesën tuaj. Për ju jeni shumë urgjent për të marrë vlerësimin, ju lutemi na tregoni në postën tuaj, në mënyrë që të mund t'i përgjigjemi pyetjes tuaj

Shërbimi me porosi

Ne e pranojmë urdhërimin OEM na kontaktoni dhe më jepni dizajnin tuaj. Ne do t'ju ofrojmë një çmim të arsyeshëm dhe shembull për ju ASAP

Përparimet teknike

Ne insistojmë që të përparojmë me kohën, inovacionin teknologjik, vetë-zhvillimin dhe hulumtimin dhe zhvillimin e produkteve të reja

Vendosni marrëdhënie bashkëpunimi afatgjata dhe të qëndrueshme me 200 ndërmarrje të vogla dhe të mesme këpucësh në botë brenda 3 viteve

- Vizioni i kompanisë

team (1)

team (7)

team (5)

team (6)

team (2)

team (8)

team (4)

team (3)

Certifikimi

IMG_0992

IMG_0993

IMG_1109

oi (1)

oi (2)

oi (3)

c (1)

c (2)

c (3)

Së pari klientët, së dyti punonjësit, të tretët aksionarët; për shkak të besimit, është e thjeshtë; e vetmja konstante është ndryshimi; performanca më e mirë e sotme janë kërkesat minimale të së nesërmes; në këtë moment, unë jam i vetmi; bëj një jetë të lumtur; puno shumë; dhe të punojë shumë;

- Sense Of Worth