Kinë Hot Shitje Lehtë Anti Slid Eva Clogs Injection Kopshti këpucë myk Rastesishme Cartoon Printime duke ecur myk heqël

Përshkrim i shkurtër:

1 - 9 Çifte 2,200,00 dollarë
10 - 49 palë 2,100,00 dollarë
50 - 99 Çifte 2.000,00 dollarë
> = 100 palë 1,800,00 dollarë
Aftësia e furnizimit:
10000 Çift / Çifte në Muaj Formë këpucësh të vetme EVA me cilësi të lartë për prodhuesin e këpucëve
Paketimi dhe Dorëzimi
Detajet e Paketimit
Kuti prej druri për myk këpucë injeksion eva
Port
Xiamen.Kinë
Shembull i figurës:
pako-img
Koha e plumbit:
Sasia (Çiftet) 1 - 1 2 - 10> 10
Lindje. Koha (ditët) 15 30 Për tu negociuar


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

 

 

https://minlurun-cn.en.alibaba.com/company_profile.html?spm=a2700.icbuShop.88.63.6926212alMRe8z

https://minlurun-cn.en.alibaba.com/feeds.html?spm=a2700.icbuShop.88.78.37756e736GWZX8

Specifikim

Numri i EvaModelit
Pantofla Eva Sole Mold
Madhësia
Të personalizuara
MOQ
1 Seti
Ngjyrat
Të personalizuara
Materiali
Mould çeliku për këpucë
Markë
OEM & ODM janë të dy të mirëpritur
Paketimi
Kuti druri

Dërgesa & Pagesa

Mostrat
Mostra falas janë në dispozicion pasi të keni kryer pagesën
Koha e dërgimit
25-35 ditë pas mostrave dhe depozitave të konfirmuara
Porti i Transportit
Porti Xiamen
Mënyra e Transportit
Dërgesa ajrore ose dërgesa detare LCL
Kushtet e pagesës
50% depozitë, 50% paguar para dërgesës
Mënyra e pagesës
T / T, L / C në shikim, Paraja

Përparësitë tona

Ekipi i zhvillimit profesional për këpucë dhe zhvillim i vetëm!
Dizajni dhe modeli juaj është i pranueshëm.
Procesi: Patten-Vizatimi-3D-Dummy-CNC-Përfunduar-Kruarja-Testimi-Përfundimi
Ekipi i kontrollit të cilësisë që punon për lëndën e parë deri në përfundimin e vetëm.
Koha e zhvillimit të shpejtë: Dummy 3-5 ditë
Produktet kryesore: TPU, EVA, PVC, PCU, PU, ​​gome, TPR, ETPU, PU, ​​heqël MD, këpucë, e vetme, myk

Shërbimi

Garanci cilësore!
Shërbimi i zhvillimit të dizajnit të këpucëve për ju!
Furnizimi me këpucë i fundit, i butë, vdes për dizajn!
Furnizimi me informacion më të ri të teknologjisë!
Shërbimi i transportit derë më derë!
Produktet kryesore
EVA
PVC
UP
Mould outsole
Myk heqël EVA
Myk heqël PVC
Forma sandale PU DIP
Mould rrip gome
Forma sandale EVA
Forma e sandaleve PVC
Mould këpucësh Siguria PU
Forma e jashtme e gomës
Mould këpucësh EVA
Mould këpucësh PVC DIP
Mould këpucësh PU DIP
Myk i vetëm TPR
Forma e jashtme EVA
Forma e jashtme e PVC
Forma e jashtme e UP
Mould injeksion TR
Mould EVS Midsole
Forma e fryrjes së ajrit nga PVC
Forma e shtresës së mesme të UP
Myk i vetëm TPU
Forma e fletës EVA
Forma e fletës PVC
Myku rrotullues i PU
Myk i vetëm ETPU
Mould Emboss
Forma e rripit të sipërm PVC
Myk PU Desma
Mould insole
Mould insole EVA
Forma e rrokullisjes PVC
Myk PU Gusbe
Myk silici
Mould EVA Rainboots
Mould këpucësh kristal
Forma e makinës italiane për UP
Mould insole xhel
Forma EVA Yoga Stick
Mould PVC çizme shiu
Mould Machine PU banane
Mould këpucësh mjekësore

 

EVA Shoe MoldHc1256ab1d6ef4ec3acb7ec295efd8af6Y He5a0908fd2ae4785875e6887c9a490c0U H9fefe8e66b3f401782b9aa8cb82dffd8B https://minlurun-cn.en.alibaba.com/?spm=a2700.icbuShop.88.28.23d26e73wu92J4https://www.yingrunmould.com/


https://www.alibaba.com/product-detail/China-Hot-Sale-Lightweight-Anti-Slid_1600147731166.html?spm=a2747.manage.0.0.7cbd71d2HlV0Wf


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni